در تاریخ

مشاهده و دانلود لیست پمپ‌های موجود در فروا

همانطور که می‌دانید تامین تجهیز فروا، یکی از نمایندگان اصلی فروش محصولات ویلو در ایران است که در این راستا و با توجه به تقاضای موجود تصمیم گرفتیم تا لیست پمپ‌های موجود در فروا (کف‌کش و لجن‌کش) را در یک صفحه در دسترس کاربران گرامی قرار دهیم.
برای مشاهده لیست اجمالی پمپ‌ها می‌توانید از طریق منوی بالا، گزینه «دانلود لیست پمپ‌ها» را انتخاب کرده تا به صفحه مورد نظر راهنمایی شوید.
ذکر این نکته لازم است که این لیست همواره به آخرین نسخه بروز شده و ممکن است بعضی از محصولات موجود در لیست، هنوز در سایت افزوده نشده باشند.

در صورتی که در هر قسمت از لیست پمپ‌ها و سایت فروا مشکل، سوال، انتقاد یا پیشنهادی داشتید خوشحال می‌شویم که آن را از طریق فرم تماس با ما در میان بگذارید.

در تاریخ

فروش پمپ‌های کف‌کش و لجن‌کش ویلو

ویلو ایران فروا

لجن‌کش‌ها از گروه الکتروپمپ‌های مستغرق سانتریفیوژ بوده و به منظور انتقال فاضلاب خانگی و صنعتی، پمپاژ سیالات همراه با ذرات جامد و معلق استفاده می‌شوند.

کمپانی Wilo یک شرکت آلمانی است که در سال ۱۸۷۲ در شهر دورتموند آلمان کار خود را شروع کرده و در سال ۱۹۶۵ تجارت جهانی خود را با نام ویلو آغاز کرد. این کمپانی تا به امروز جزو کمپانی‌های برتر تولید کننده پمپ بوده است که کیفیت محصولات یکی از مهمترین فاکتورهای پمپ‌های تولیدی این کمپانی هستند.